„Aukštųjų mokyklų mugė“ Kaune

Sausio 18 d. Žalgirio arenoje (Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas)
vyks 16-oji „
Aukštųjų mokyklų mugė“.

 

 

Mugę organizuoja Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) kartu su partneriu UAB „Ekspozicijų centras“.

Renginio tikslas:
* aukštesniųjų klasių moksleivius, mokytojus ir visus, kurie domisi aukštuoju mokslu, supažindinti su aukštųjų mokyklų siekiais ir tikslais, pirmosios ir antrosios pakopos studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka;
* patarti ir konsultuoti, kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti, kaip pasirengti studijoms. 

Renginyje – nauji dalyviai:
Peržengti stojimo į aukštąsias mokyklas kartelę kasmet darosi vis sunkiau, rinktis būsimą profesiją abiturientai privalo itin atsakingai ir tikslingai. Todėl „Aukštųjų mokyklų mugės“ užduotis ne tik padėti išsirinkti studijų temą, bet ir suplanuoti papildomų kompetencijų įgijimą.

Prie šalies aukštųjų mokyklų prisijungė ir savo veiklą moksleiviams pristatys:
* profesinio mokymo įstaigos;
* užsienio kalbų mokyklos;
* papildomo ugdymo mokyklos;
* įmones, rengiančios kursus.

Atsivers naujos erdvės
Mugės perkėlimas į modernią ekspozicijos erdvę Kauno centre atvers naujas galimybes dalyviams pristatyti savo inovacijas, išradimus, pateikti studentų darbų ekspozicijas ar pristatyti kitas įdomias moksleiviams veiklas. Arenos amfiteatre vyks dalyvių prisistatymai, paskaitos ir diskusijos su išskirtinėmis asmenybėmis apie jų patirtį renkantis karjeros kelią.

 

Įėjimas lankytojams nemokamas.

 

Kviečiame apsilankyti!